41m Alia Yachts superyacht Ruya for sale

The 41.4-metre Alia Yachts superyacht Ruya has entered the market. The yacht was delivered in 2015 by her Turkish builder.

Rüya, 499 GT hacmi ile Alia Yacht tarafından inşa edilen üçüncü büyük yattır. Avustralyalı tasarımcı Sam Sorgiovanni satılık yatın dış ve iç tasarımından sorumluydu, bu arada Van Oossanen gemi mimarisini kaleme aldı.

İçeride, Sam Sorgiovanni dinlenmek için rahat bir yer tasarlamıştır. Ruya’nın kahverengi, krem ​​ve turuncu mobilyalarla dekore edilmiş ana salonu sıcak ve davetkardır. Panoramik pencereler duvarlara yayılmıştır ve salondan ve ilerideki sekiz kişilik resmi yemek alanından sonsuz deniz manzarası sağlar. Rüya’nın öne çıkan özelliklerinden biri, 12 konuğun tümünün arkanıza yaslanıp keyfini çıkarabileceği U şeklinde geniş bir kanepe içeren sinemasıdır.

Satılık Alia Yachts yatının beş kamaralı konfigürasyonu, ana güvertede tam kirişli bir ana süit dahil olmak üzere, teknede 12 kişiye kadar misafir ağırlıyor. Kalan misafir kamaraları alt güvertede yer alıyor. Ayrıca konukların rahat bir seyir deneyimi yaşamasını sağlamak için dokuz kişilik mürettebata yer var.

Dışarıda, Rüya çok çeşitli aktivitelerle övünür. Geniş güneşlenme terası, eksiksiz Amerikan bar, açık havada yemek alanı, barbekü ve konukların güneş ışınlarını yakalayabilmeleri için cam kaplı bir jakuzi içeren sosyalleşmek için mükemmel bir alandır. Dış cephesinde ayrıca bir ihale garajı, su oyuncağı deposu ve denize kolay erişim sağlayan hidrolik yüzme platformlu bir plaj kulübü bulunmaktadır.

Performans açısından satılık 499 GT motoryat, kendisine 14 knot azami hız ve 10 knot seyir hızı sağlayan ikiz Caterpiller motorları tarafından desteklenmektedir. Bu yılki Palm Beach Uluslararası Boat Show’a görüntüleme için katılacak.

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More