New Appointments: Ali Tanir Became General Manager at VisionF Yachts

Turkish yacht builder VisionF Yachts has appointed Ali Tanir as General Manager. Founded just four years ago, the Istanbul-based shipyard specializes in producing composite and aluminum motor catamarans and is now poised to capitalize on Tanir's vast experience.

Ali Tanır, yatçılık sektöründe yaklaşık 20 yıllık bir deneyime sahiptir. 2012-2023 yılları arasında Numarine’de İletişim ve Marka Müdürü olarak, ardından Satış ve Pazarlama Müdürü ve Uluslararası Satış Başkanı rollerine yönetici yönetici pozisyonlarında bulundu.

 

Ali Tanır, Numarine’e katılmadan önce İstanbul Offshore Club, Vicem Yachts, Yuka Yacht ve UIM Class 1 Powerboating serisi gibi piyasadaki birçok şirket ve kurumda çalıştı.

VisionF Yachts’ın Kurucusu ve Sahibi Coşkun Bayraktar, “Kendimizi yatçılık dünyasının seçkinleri için sokmak için çalışıyor ve yeni hamleyi başarmamıza yardımcı olacak” dedi. “Ali Tanır’ın yeni Genel Müdürümüz rolü için mükemmel bir yönetici anlayışı ve onun çizimleriyle en cesur planlarını gerçekleştirebileceğimize.”
 
VisionF Yachts in Turkey, Coşkun Bayraktar tarafından 2019 yılında İstanbul’da kuruldu ancak tersanenin göreli gençliğine rağmen güç katamaran diyarına yol alan bir marka. VisionF Yachts, Kasım 2020’de ilk gemisi VisionF 80’i piyasaya sürdü. 
You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More